Skip to content

İş Geliştirme

Farmatek olarak 1991’den beri, yerli bir ilaç şirketi olmanın verdiği sorumlulukla, Türk ilaç pazarının ihtiyaçları, yenilenen teknolojiler ve güncel araştırma-geliştirme çalışmaları doğrultusunda yeni ürünlerin pazara verilmesi için sürekli olarak çalışmaktayız.

İlgi alanlarımız olan dermatoloji, merkezi sinir sistemi, nefroloji, enfeksiyon, nadir hastalıklar, hematoloji, hastane ürünleri, kardiyoloji, üroloji, yoğun bakım ve yaşam kalitesini yükselten diğer ürünlerde yenilikçi tedavi yöntemleri ve en iyi ürünleri sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İş Geliştirme Bölümümüz, Farmatek’in mevcut ürün portföyünü genişletmek amacıyla eşdeğer ürünlerin kendi bünyemizde geliştirilme çalışmalarının yanı sıra, teknoloji transferi (in-licensing), ortak pazarlama (co-marketing), birlikte satış ve pazarlama (co-promotion) fırsatlarının değerlendirilerek şirketimizin hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyümesine odaklanmıştır. Bu doğrultuda yeni iş alanlarının araştırılması ve uluslararası pazarlarda yer alacak yeni ürünlerin bulunması konularında aktif olarak çalışmaktadır.

Hedef pazarlarımızda uluslararası fuarlara katılarak ve bölge ziyaretlerinde bulunarak gerek yerel ve uluslararası işbirlikleri gerekse operasyonlarımızla dünya pazarlarına açılmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda nitelikli ürünlerimizi, ilgili ülkelerin sağlık otoritelerinde ruhsatlandırma çalışmalarını da yürütmekteyiz.

Daha fazla bilgi almak ve işbirliği olanakları için bd@farma-tek.com e-posta adresi aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.